Alldevice zostało stworzone przez specjalistów utrzymania ruchu

Skontaktuj się z nami po więcej informacji

 

Nasz Team

Posiadamy zespół profesjonalistów, których zadaniem jest zapewnienie najlepszej obsługi klienta w kwestii utrzymania ruchu. 

Jesteśmy inżynierami z dużym doświadczeniem w utrzymaniu urządzeń przemysłowych i rozumiemy potrzeby zespołu utrzymania ruchu.


  • Tomasz Szewczyk

    Sales and Support

    Poland
    +48 664 466 228 
    tomasz@alldevice.com

  • Janno Aasamets

    International Sales

    Estonia
    +372 5346 7523
    janno@alldevice.com

  • Kaspar Küünarpuu

    Business Development Manager
    Estonia
    +372 5612 1115
    kaspar@alldevice.com

  • Uku Liive

    Member of the board
    CEO
    Estonia
    +372 504 2623
    uku@alldevice.com

  • Veiko Kelk

    Member of the board
    Product Architect
    Estonia
    +372 505 6007
    veiko@alldevice.com

  • Egert Killing

    Member of the board
    Estonia
    +372 697 2572
    egert@alldevice.com
  • Ita Urban

    Back Office
    Estonia
    +372 504 9601
    ita@alldevice.com
  • Sven Johanson

    Support
    Estonia
    +372 5665 7929
    sven@alldevice.com

  • Viktors Lapovs

    Sales and Support
    Latvia
    +371 2773 6543
    viktors@alldevice.com
  • Mindaugas Venckus

    Sales and Support
    Lithuania
    +370 6987 9821
    mindaugas@alldevice.com

  • Viktor Kostadinov

    Sales and Support
    Bulgaria
    +359 88 488 7167 
    viktor@alldevice.com

  • Oskari Mattila

    Sales and Support
    Finland
    +358 50 560 3802 
    oskari@alldevice.com

 

 

Zamów wersję demo

 

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

 

 
 

Nasi partnerzy

 

Estonia Bahr Pump OÜ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +372 697 2572
Lithuania Aldevisa UAB Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +370 6987 9821
Ukraine AS-Сервис Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +380 (44) 232 5222