Alldevicen on tehnyt kunnossapidon ammattilaiset

Ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja

 

Tiimimme

Meillä on ammattitiimi, joka on sitoutunut tarjoamaan parhaan asiakaskokemuksen asiakkaidemme huoltotiimeille. Olemme insinöörejä, joilla on laaja kokemus teollisuuslaitteiden huollosta ja ymmärrämme todella huoltotiimien tarpeet.

  • Uku Liive

    Toimitusjohtaja
    Viro
    +372 697 2572
    uku@alldevicesoft.com
  • Veiko Kelk

    Kehitys/Tuki
    Viro
    +372 505 6007
    veiko@alldevicesoft.com
  • Janno Aasamets

    Kansainvälinen myynti
    Viro
    +372 5346 7523
    janno@alldevicesoft.com
  • Ita Urban

    Toimisto
    Viro
    +372 504 9601
    ita@alldevicesoft.com
  • Sven Johanson

    Tuki
    Viro
    +372 5665 7929
    sven@alldevicesoft.com
  • Valdis Stabulnieks

    Myynti ja Tuki
    Latvia
    +371 2327 3523
    valdis@alldevicesoft.com
  • Mindaugas Venckus

    Myynti ja Tuki
    Liettua
    +370 6987 9821
    mindaugas@alldevicesoft.com
  • Ryszard Nižnik

    Myynti ja Tuki
    Puola
    +48 60 980 7383 
    ryszard@alldevicesoft.com

 

Pyydä esittely

 

Ota yhteyttä!

Lähetä viestisi lomakkeella niin olemme sinuun piakkoin yhteydessä

 

 
 

Kumppanimme

 

Viro Bahr Pump OÜ Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen. +372 697 2572
Suomi Lineko Oy Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen. +358 45 7833 2330
Latvia Liwaldy Management SIA Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen. +371 2327 3523
Liettua Aldevisa UAB Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen. +370 6987 9821
Ukraina AS-Сервис Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen. +380 (44) 337 1755