Alldevicen on tehnyt kunnossapidon ammattilaiset

Ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja

 

Tiimimme

Meillä on ammattitiimi, joka on sitoutunut tarjoamaan parhaan asiakaskokemuksen asiakkaidemme huoltotiimeille. Olemme insinöörejä, joilla on laaja kokemus teollisuuslaitteiden huollosta ja ymmärrämme todella huoltotiimien tarpeet.


  • Oskari Mattila

    Sales and Support

    Finland
    +358 50 560 3802 
    oskari@alldevice.com

  • Janno Aasamets

    International Sales

    Estonia
    +372 5346 7523
    janno@alldevice.com

  • Kaspar Küünarpuu

    Business Development Manager
    Estonia
    +372 5612 1115
    kaspar@alldevice.com

  • Uku Liive

    Member of the board
    CEO
    Estonia
    +372 504 2623
    uku@alldevice.com

  • Veiko Kelk

    Member of the board
    Product Architect
    Estonia
    +372 505 6007
    veiko@alldevice.com

  • Egert Killing

    Member of the board
    Estonia
    +372 697 2572
    egert@alldevice.com
  • Ita Urban

    Back Office
    Estonia
    +372 504 9601
    ita@alldevice.com
  • Sven Johanson

    Support
    Estonia
    +372 5665 7929
    sven@alldevice.com

  • Viktors Lapovs

    Sales and Support
    Latvia
    +371 2773 6543
    viktors@alldevice.com
  • Mindaugas Venckus

    Sales and Support
    Lithuania
    +370 6987 9821
    mindaugas@alldevice.com

  • Tomasz Szewczyk

    Sales and Support
    Poland
    +48 664 466 228 
    tomasz@alldevice.com

  • Viktor Kostadinov

    Sales and Support
    Bulgaria
    +359 88 488 7167
    viktor@alldevice.com

 

Pyydä esittely

 

Ota yhteyttä!

Lähetä viestisi lomakkeella niin olemme sinuun piakkoin yhteydessä

 

 
 

Kumppanimme

 

Viro Bahr Pump OÜ Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen. +372 697 2572
Liettua Aldevisa UAB Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen. +370 6987 9821
Ukraina AS-Сервис Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen. +380 (44) 232 5222