Цялото устройство е направено от специалисти по поддръжка

Свържете се с нас за повече информация

 

Нашия екип

Имаме екип от професионалисти, посветени на осигуряването на най-доброто клиентско изживяване за екипите за поддръжка на нашите клиенти. Ние сме инженери с богат опит в поддръжката на промишлено оборудване и наистина разбираме какви са нуждите на екипите за поддръжка.


  • Viktor Kostadinov

    Sales and Support

    Bulgaria
    +359 88 488 7167
    bulgaria@alldevice.com

  • Janno Aasamets

    International Sales

    Estonia
    +372 5346 7523
    janno@alldevice.com

  • Uku Liive

    Member of the board
    CEO
    Estonia
    +372 504 2623
    uku@alldevice.com

  • Egert Killing

    Member of the board

    Estonia
    +372 697 2572
    egert@alldevice.com

  • Veiko Kelk

    Member of the board
    Product Architect
    Estonia
    +372 505 6007
    veiko@alldevice.com
  • Ita Urban

    Back Office

    Estonia
    +372 504 9601
    ita@alldevice.com
  • Sven Johanson

    Support

    Estonia
    +372 5665 7929
    sven@alldevice.com

  • Raivis Ozoliņš

    Sales and Support

    Latvia
    +371 2248 0868
    latvia@alldevice.com

  • Viktors Lapovs

    Support

    Latvia
    +371 2773 6543
    latvia@alldevice.com
  • Mindaugas Venckus

    Sales and Support

    Lithuania
    +370 6987 9821
    mindaugas@alldevice.com

  • Łukasz Piecha

    Sales and Support

    Poland
    +48 734 689 825
    poland@alldevice.com

  • Piotr Ferdyn

    Sales and Support

    Poland
    +48 600 134 062
    poland@alldevice.com

  • Oskari Mattila

    Sales and Support

    Finland
    +358 50 560 3802 
    finland@alldevice.com

  • Viljar Laan

    Sales and Support
    Germany, Switzerland and Austria
    +372 5662 1577
    germany@alldevice.com

 

ЗАПИШЕТЕ СЕ ЗА БЕЗПЛАТНА ДЕМОНСТРАЦИЯ

 

Свържете се!

Моля, попълнете формуляра и ние ще се свържем с вас скоро

 

 
 

НАШИТЕ ПАРТНЬОРИ

 

Естония Bahr Pump OÜ bahr@pump.ee +372 697 2572
Литва Aldevisa UAB mindaugas@alldevicesoft.com +370 6987 9821
Украйна AS-Сервис alldevice@as-service.com.ua +380 (44) 232 5222