Цялото устройство е направено от специалисти по поддръжка

Свържете се с нас за повече информация

 

Нашия екип

Имаме екип от професионалисти, посветени на осигуряването на най-доброто клиентско изживяване за екипите за поддръжка на нашите клиенти. Ние сме инженери с богат опит в поддръжката на промишлено оборудване и наистина разбираме какви са нуждите на екипите за поддръжка.


  • Viktor Kostadinov

    Sales and Support
    Bulgaria
    +359 88 488 7167
    viktor@alldevice.com

  • Janno Aasamets

    International Sales

    Estonia
    +372 5346 7523
    janno@alldevice.com

  • Kaspar Küünarpuu

    Business Development Manager
    Estonia
    +372 5612 1115
    kaspar@alldevice.com

  • Uku Liive

    Member of the board
    CEO
    Estonia
    +372 504 2623
    uku@alldevice.com

  • Egert Killing

    Member of the board

    Estonia
    +372 697 2572
    egert@alldevice.com

  • Veiko Kelk

    Member of the board
    Product Architect
    Estonia
    +372 505 6007
    veiko@alldevice.com
  • Ita Urban

    Back Office

    Estonia
    +372 504 9601
    ita@alldevice.com
  • Sven Johanson

    Support

    Estonia
    +372 5665 7929
    sven@alldevice.com

  • Viktors Lapovs

    Sales and Support
    Latvia
    +371 2773 6543
    viktors@alldevice.com
  • Mindaugas Venckus

    Sales and Support
    Lithuania
    +370 6987 9821
    mindaugas@alldevice.com

  • Tomasz Szewczyk

    Sales and Support
    Poland
    +48 664 466 228 
    tomasz@alldevice.com

  • Oskari Mattila

    Sales and Support
    Finland
    +358 50 560 3802 
    oskari@alldevice.com

 

ЗАПИШЕТЕ СЕ ЗА БЕЗПЛАТНА ДЕМОНСТРАЦИЯ

 

Свържете се!

Моля, попълнете формуляра и ние ще се свържем с вас скоро

 

 
 

НАШИТЕ ПАРТНЬОРИ

 

Естония Bahr Pump OÜ Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. +372 697 2572
Литва Aldevisa UAB Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. +370 6987 9821
Украйна AS-Сервис Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. +380 (44) 232 5222