Alldevice izstrādā tehnisko apkopju speciālisti

Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas

 

Mūsu komanda

Mūsu profesionāļu komanda ir koncentrējusies uz izcilas sadarbības un ekspertīzes nodrošināšanu mūsu klientu tehniskajam personālam. Mēs esam inženieri ar lielu pieredzi rūpniecisko iekārtu uzturēšanā, un mēs patiešām saprotam, kādas ir inženieru, remonta un apkopes komandu vajadzības.

  • Uku Liive

    CEO
    Igaunija
    +372 697 2572
    uku@alldevicesoft.com
  • Veiko Kelk

    Attīstības un tehniskā atbalsta vadītājs
    Igaunija
    +372 505 6007
    veiko@alldevicesoft.com
  • Janno Aasamets

    Starptautiskās pārdošanas vadītājs
    Igaunija
    +372 5346 7523
    janno@alldevicesoft.com
  • Ita Urban

    Biroja vadītāja
    Igaunija
    +372 504 9601
    ita@alldevicesoft.com
  • Sven Johanson

    Klientu atbalsts
    Igaunija
    +372 5665 7929
    sven@alldevicesoft.com
  • Valdis Stabulnieks

    Pārdošana un klientu atbalsts
    Latvija
    +371 2327 3523
    valdis@alldevicesoft.com
  • Mindaugas Venckus

    Pārdošana un klientu atbalsts
    Lietuva
    +370 6987 9821
    mindaugas@alldevicesoft.com
  • Ryszard Nižnik

    Pārdošana un klientu atbalsts
    Polija
    +48 60 980 7383 
    ryszard@alldevicesoft.com

 

Vēlos bezmaksas demonstrāciju

 

Sazinies!

Lūdzu aizpildiet formu un mēs sazināsimies ar Jums drīz.

 

 
 

Mūsu partneri

 

Igaunija Bahr Pump OÜ Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. +372 697 2572
Somija Lineko Oy Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. +358 45 7833 2330
Latvija Liwaldy Management SIA Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. +371 2327 3523
Lietuva Aldevisa UAB Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. +370 6987 9821
Ukraina AS-Сервис Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. +380 (44) 337 1755