Alldevice izstrādā tehnisko apkopju speciālisti

Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas

 

Mūsu komanda

Mūsu profesionāļu komanda ir koncentrējusies uz izcilas sadarbības un ekspertīzes nodrošināšanu mūsu klientu tehniskajam personālam. Mēs esam inženieri ar lielu pieredzi rūpniecisko iekārtu uzturēšanā, un mēs patiešām saprotam, kādas ir inženieru, remonta un apkopes komandu vajadzības.

We have a team of professionals dedicated to providing the best customer experience for our clients’ maintenance teams. We are engineers with extensive experience in maintaining industrial equipment and we really understand what maintenance teams’ needs are.


  • Viktors Lapovs

    Sales and Support

    Latvia
    +371 2773 6543
    viktors@alldevice.com

  • Janno Aasamets

    International Sales

    Estonia
    +372 5346 7523
    janno@alldevice.com

  • Kaspar Küünarpuu

    Business Development Manager
    Estonia
    +372 5612 1115
    kaspar@alldevice.com

  • Uku Liive

    Member of the board
    CEO
    Estonia
    +372 504 2623
    uku@alldevice.com

  • Veiko Kelk

    Member of the board
    Product Architect
    Estonia
    +372 505 6007
    veiko@alldevice.com

  • Egert Killing

    Member of the board
    Estonia
    +372 697 2572
    egert@alldevice.com
  • Ita Urban

    Back Office
    Estonia
    +372 504 9601
    ita@alldevice.com
  • Sven Johanson

    Support
    Estonia
    +372 5665 7929
    sven@alldevice.com
  • Mindaugas Venckus

    Sales and Support
    Lithuania
    +370 6987 9821
    mindaugas@alldevice.com

  • Tomasz Szewczyk

    Sales and Support
    Poland
    +48 664 466 228 
    tomasz@alldevice.com

  • Viktor Kostadinov

    Sales and Support
    Bulgaria
    +359 88 488 7167 
    viktor@alldevice.com

  • Oskari Mattila

    Sales and Support
    Finland
    +358 50 560 3802 
    oskari@alldevice.com

 

Vēlos bezmaksas demonstrāciju

 

Sazinies!

Lūdzu aizpildiet formu un mēs sazināsimies ar Jums drīz.

 

 
 

Mūsu partneri

 

Igaunija Bahr Pump OÜ Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. +372 697 2572
Lietuva Aldevisa UAB Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. +370 6987 9821
Ukraina AS-Сервис Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. +380 (44) 232 5222