Alldevice yra sukurta priežiūros specialistų

Susisiekite dėl platesnės informacijos

 

Mūsų komanda

Mes turime profesionalią komandą, siekiančią suteikti geriausią patirtį mūsų klientų techninio aptarnavimo komandoms. Mes esame patyrę pramoninės įrangos priežiūros inžinieriai ir tikrai suprantame, kokie yra tikrieji techninės priežiūros specialistų poreikiai.

  • Mindaugas Venckus

    Sales and Support

    Lithuania
    +370 6987 9821
    mindaugas@alldevice.com

  • Janno Aasamets

    International Sales

    Estonia
    +372 5346 7523
    janno@alldevice.com

  • Kaspar Küünarpuu

    Business Development Manager
    Estonia
    +372 5612 1115
    kaspar@alldevice.com

  • Uku Liive

    Member of the board
    CEO
    Estonia
    +372 504 2623
    uku@alldevice.com

  • Veiko Kelk

    Member of the board
    Product Architect
    Estonia
    +372 505 6007
    veiko@alldevice.com

  • Egert Killing

    Member of the board
    Estonia
    +372 697 2572
    egert@alldevice.com
  • Ita Urban

    Back Office
    Estonia
    +372 504 9601
    ita@alldevice.com
  • Sven Johanson

    Support
    Estonia
    +372 5665 7929
    sven@alldevice.com

  • Viktors Lapovs

    Sales and Support
    Latvia
    +371 2773 6543
    viktors@alldevice.com

  • Tomasz Szewczyk

    Sales and Support
    Poland
    +48 664 466 228 
    tomasz@alldevice.com

  • Viktor Kostadinov

    Sales and Support
    Bulgaria
    +359 88 488 7167
    viktor@alldevice.com

  • Oskari Mattila

    Sales and Support
    Finland
    +358 50 560 3802 
    oskari@alldevice.com

 

Rezervuoti laiką susitikimui

 

Susisiekime!

Prašome užpildyti šią formą ir mes netrukus grįšime

 

 
 

Mūsų partneriai

 

Estija Bahr Pump OÜ Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. +372 697 2572
Lietuva Aldevisa UAB Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. +370 6987 9821
Ukraina AS-Сервис Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. +380 (44) 337 1755