Alldevice yra sukurta priežiūros specialistų

Susisiekite dėl platesnės informacijos

 

Mūsų komanda

Mes turime profesionalią komandą, siekiančią suteikti geriausią patirtį mūsų klientų techninio aptarnavimo komandoms. Mes esame patyrę pramoninės įrangos priežiūros inžinieriai ir tikrai suprantame, kokie yra tikrieji techninės priežiūros specialistų poreikiai.

  • Uku Liive

    Vadovas
    Estija
    +372 697 2572
    uku@alldevicesoft.com
  • Veiko Kelk

    Vystymas ir klientų palaikymas
    Estija
    +372 505 6007
    veiko@alldevicesoft.com
  • Janno Aasamets

    Tarptautiniai pardavimai
    Estija
    +372 5346 7523
    janno@alldevicesoft.com
  • Ita Urban

    Administracija
    Estija
    +372 504 9601
    ita@alldevicesoft.com
  • Sven Johanson

    Klientų palaikymas
    Estija
    +372 5665 7929
    sven@alldevicesoft.com
  • Valdis Stabulnieks

    Pardavimai ir klientų palaikymas
    Latvija
    +371 2327 3523
    valdis@alldevicesoft.com
  • Mindaugas Venckus

    Pardavimai ir klientų palaikymas
    Lietuva
    +370 6987 9821
    mindaugas@alldevicesoft.com
  • Ryszard Nižnik

    Pardavimai ir klientų palaikymas
    Lenkija
    +48 60 980 7383 
    ryszard@alldevicesoft.com

 

Rezervuoti laiką susitikimui

 

Susisiekime!

Prašome užpildyti šią formą ir mes netrukus grįšime

 

 
 

Mūsų partneriai

 

Estija Bahr Pump OÜ Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. +372 697 2572
Suomija Lineko Oy Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. +358 45 7833 2330
Latvija Liwaldy Management SIA Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. +371 2327 3523
Lietuva Aldevisa UAB Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. +370 6987 9821
Ukraina AS-Сервис Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. +380 (44) 337 1755