Pädev ja kogenud meeskond

Võta meiega ühendust ja lepi kokku aeg toote tutvustuseks

 

Meie meeskond

Meie asjatundlik meeskond on pühendunud klientide hooldusmeeskondadele parima kliendikogemuse pakkumisele. Oleme insenerid, kellel on laiapõhjaline kogemus tööstusseadmete hoolduses ning me tõesti mõistame, mida hooldusmeeskonnad vajavad.


  • Uku Liive

    Juhataja
    Eesti
    +372 56 334 589
    nimi@alldevice.com

  • Veiko Kelk

    Arendus ja tootetugi
    Eesti
    +372 505 6007
    veiko@alldevicesoft.com

  • Ita Urban

    Assistent ja finants
    Eesti
    +372 56 334 589
    ita@alldevicesoft.com

  • Janno Aasamets

    Müük ja tootetugi
    Eesti
    +372 5346 7523
    janno@alldevicesoft.com

  • Sven Johanson

    Müük ja tootetugi
    Eesti
    +372 5346 7523
    sven@alldevicesoft.com
  • Valdis Stabulnieks

    Müük ja tootetugi
    Läti
    +372 56 334 589
    valdis@alldevicesoft.com
  • Mindaugas Venckus

    Müük ja tootetugi
    Leedu
    +372 56 334 589
    mindaugas@alldevicesoft.com
  • Ryszard Niżnik

    Müük ja tootetugi
    Poola
    +48 609 807 383
    ryszard@alldevicesoft.com

Võta ühendust

 

Võta ühendust!

Palun täida tagasiside vorm ja me kontakteerume Sinuga peatselt.

 

 

Meie koostööpartnerid

 

Estonia Bahr Pump OÜ See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. +372 697 2572
Finland Lineko Oy See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. +358 45 7833 2330
Latvia Liwaldy Management SIA See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. +371 2327 3523
Lithuania Aldevisa UAB See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. +370 6987 9821
Ukraine AS-Сервис See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. +380 (44) 337 1755