Pädev ja kogenud meeskond

Võta meiega ühendust ja lepi kokku aeg toote tutvustuseks

 

Meie meeskond

Meie asjatundlik meeskond on pühendunud klientide hooldusmeeskondadele parima kliendikogemuse pakkumisele. Oleme insenerid, kellel on laiapõhjaline kogemus tööstusseadmete hoolduses ning me tõesti mõistame, mida hooldusmeeskonnad vajavad.


  • Janno Aasamets

    Müük ja tootetugi

    Eesti
    +372 5346 7523
    janno@alldevice.com
  • Sven Johanson

    Tootetugi ja koolitus

    Estonia
    +372 5665 7929
    sven@alldevice.com

  • Kaspar Küünarpuu

    Äriarendusjuht

    Estonia
    +372 5612 1115
    kaspar@alldevice.com

  • Uku Liive

    Juhatuse liige
    Juhataja
    Eesti
    +372 504 2623
    uku@alldevice.com

  • Veiko Kelk

    Juhatuse liige
    Toote arhitekt
    Eesti
    +372 505 6007
    veiko@alldevice.com

  • Egert Killing

    Juhatuse liige
    Estonia
    +372 697 2572
    egert@alldevice.com
  • Ita Urban

    Back office
    Eesti
    +372 504 9601
    ita@alldevice.com

  • Viktors Lapovs

    Müük ja tootetugi
    Läti
    +371 2773 6543
    viktors@alldevice.com
  • Mindaugas Venckus

    Müük ja tootetugi
    Leedu
    +370 6987 9821
    mindaugas@alldevice.com

  • Tomasz Szewczyk

    Müük ja tootetugi
    Poola
    +48 664 466 228 
    tomasz@alldevice.com

  • Viktor Kostadinov

    Müük ja tootetugi
    Bulgaaria
    +359 88 488 7167
    viktor@alldevice.com

  • Oskari Mattila

    Müük ja tootetugi
    Soome
    +358 50 560 3802 
    oskari@alldevice.com

Võta ühendust

 

Võta ühendust!

Palun täida tagasiside vorm ja me kontakteerume Sinuga peatselt.

 

 

Meie koostööpartnerid

 

Estonia Bahr Pump OÜ See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. +372 697 2572
Lithuania Aldevisa UAB See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. +370 6987 9821
Ukraine AS-Сервис See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. +380 (44) 337 1755