Alldevice zostało stworzone przez specjalistów utrzymania ruchu

Skontaktuj się z nami po więcej informacji

 

Nasz Team

Posiadamy zespół profesjonalistów, których zadaniem jest zapewnienie najlepszej obsługi klienta w kwestii utrzymania ruchu. 

Jesteśmy inżynierami z dużym doświadczeniem w utrzymaniu urządzeń przemysłowych i rozumiemy potrzeby zespołu utrzymania ruchu.

  • Uku Liive

    CEO
    Estonia
    +372 697 2572
    uku@alldevicesoft.com
  • Veiko Kelk

    Development/Support
    Estonia
    +372 505 6007
    veiko@alldevicesoft.com
  • Janno Aasamets

    International Sales
    Estonia
    +372 5346 7523
    janno@alldevicesoft.com
  • Ita Urban

    Back Office
    Estonia
    +372 504 9601
    ita@alldevicesoft.com
  • Sven Johanson

    Support
    Estonia
    +372 5665 7929
    sven@alldevicesoft.com
  • Valdis Stabulnieks

    Sales and Support
    Latvia
    +371 2327 3523
    valdis@alldevicesoft.com
  • Mindaugas Venckus

    Sales and Support
    Lithuania
    +370 6987 9821
    mindaugas@alldevicesoft.com
  • Ryszard Nižnik

    Sales and Support
    Poland
    +48 60 980 7383 
    ryszard@alldevicesoft.com

 

Zamów wersję demo

 

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

 

 
 

Nasi partnerzy

 

Estonia Bahr Pump OÜ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +372 697 2572
Latvia Liwaldy Management SIA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +371 2327 3523
Lithuania Aldevisa UAB Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +370 6987 9821
Ukraine AS-Сервис Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +380 (44) 232 5222